Štěstí z neštěstí 1.**

12. dubna 2007 v 20:57 | Lili |  Štěstí z neštěstí
1.
Je ještě tma. Nic moc nevidím, jen tak tak našmátrám mobil a zjistím že je 5h ráno no nic..jdu se napít. A už zase ležím v posteli a sním si svůj sen. Zazvonil mi budík což znamená že je 7h a taky nejvyšší čas stávát do školy ..no tak pomaloučku vztanu, ale opravdu pomalu, aby se mi něco nestalo :D ..vlezu do koupelny.. kouknu do zrcadla, až sem se málem lekla ..honem vytahuju tužku a už se zkrášluju... a zase sem tu přes čas a zase nestíhám ..mno stejně je mi to jedno bo je druhá polovila roku vízo i přijetí na střední mám jistý .. tak na co se zbytečně rozčilovat.......jéva ja sem se ani nepředstavila.!!
No tak achojte ..ja sem Linda a skoro každý mi říká normálně linda nebo lili.. tak mužete taky ..táhne mi na 16 (na podzim slavím) :D :D :D a bydlím v Ostravě..
Zajímá vás jak vypadám?? Pokud jo nečekej nějakou pamelu nebo sex bombu.. bohužel nebo bohudík ...... nmo na to kolik mi je sem děsný špunt (150cm a sem ráda a tak trochu sem si už zvykla) :D mám hnědý po pas dlouhý vlasy ....doufám:D že krásný hnědý kukadla... a moc ráda bych řekla že sem emo girl!!!
Pokud se v tomto směru orientuješ tak fajné nemusím vysvětlovat pokud ne ..tak si to najdi na netu:D
No tak abych se vrátíla k tomu co sem ti chtěla vyprávět!!
Stalo se to před několika měsíci.... tak se si to jednou před těma několika měsíci vykračovala upaaaa rychlím krokem do školy:D:D:D .... co pět minut sem byla nalepaná na výloze s hadrříkama.. jdu ssi tou ulicí a i když mám mptrosku na uších najednou.....

Pokrááčo příště Lili
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama