Červen 2008

Rok

29. června 2008 v 17:00 | EmJoy |  K zamyšlení
Napadlo mě, že bych mohla zkusit vystihnout každý měsíc v roce nějakým obrázkem :-) tak uvidíme.
Leden - January
http://fc06.deviantart.com/fs11/i/2006/258/0/5/January_Wish_by_ThisYearsGirl.jpg

Muse1979's photos

29. června 2008 v 16:36 | EmJoy |  Picture
Našla jsem velmi zajímavou skupinu fotek od jednoho autora. V jednoduchosti je síla a na těchto fotkách se toto pořekadlo odzvlášť dobře uchytilo.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs29/300W/f/2008/052/6/a/Love_is_all_you_need____by_Muse1979.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs30/300W/i/2008/090/9/2/Hope____by_Muse1979.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Daffy Duck

29. června 2008 v 16:30 | EmJoy |  Picture
Tahle roztomilá postavička mi obrátila dětství na ruby. Dnes už je to stará kreslená figurka, ale mě ani ostatním dětem to určitě nevadí. Má své kouzlo, které si ponechal po celou tu dobu.
Postava tohoto kačera se poprvé objevila na plátně 17. dubna 1937. Od té doby byl hrdinou mnoha krátkých filmů, ale i celovečerních kombinovaných komedií.
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs17/300W/i/2007/224/6/5/Duffy_Duck_by_KateTheNightMare.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://alas.matf.bg.ac.yu/~ml04063/images/daffy_duck_02.jpg

Music = life.

29. června 2008 v 16:19 | EmJoy |  K zamyšlení

Music = life.

Této dvojici slov, které jsou spolu pevně spjaty už začínám věřit. Sama na sobě pozoruju, že bez sluchátek na uších nejdu ani s košem :-) Dokonce i při umývání nádobí nebo luxování se bez hudby neobejdu.
V hudbě někteří lidé pociťují emoce, relax, nebo si jen tak pro radost nasadí sluchátka a jen tak se pohupují do rytmu své oblíbené skupiny.
Hudba je pro mě svoboda projevu, kterou někteří ani jinak než přes hudbu nepocítí. Je to možnost jak si odpočinou od školy, popřípadě každodenního shonu dnešního světa. Když zavřu oči a nechám se unášet svou oblíbenou hudbou, je to jako cítit pocity zpěváka, který tento song nazpíval ..
Slyším paprsky života,
jak cinkají o sebe,
je to známá melodie,
broukám si pro sebe.
Cinky cink .. rolničky zní,
to když vánoce přicházejí.
Tuc tuc .. v létě slyšívám,
to se život mi ozývá.
http://tn3-1.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/153/0/6/Music_by_KiddyGrinder.jpg
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs6/300W/i/2005/049/b/1/MUSIC_WAS_MY_FIRST_LOVE_by_xemotearzx.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Štír - charakteristika znamení

29. června 2008 v 15:29 | EmJoy |  Znamení

Štír - charakteristika znamení

Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs18/300W/f/2007/201/5/b/Scorpion_by_Gekigengar5.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


LáskaLáska:
Lidé narození ve znamení Štíra jsou dynamičtí, přitahují k sobě ostatní jako magnet. Sex je pro ně velmi důležitý, přistupují k němu s neobyčejnou lehkostí. Štíři jsou velmi citliví a ke svému partnerskému štěstí potřebují opravdu silné citové prožitky. Od lásky k nenávisti je však jenom krok. Proto nemusí být nouze o krize a náhlé výbuchy v partnerském životě. Pokud jsou správně motivováni, dokáží pro svého partnera udělat téměř vše. Ženy Štíři v sobě mají velkou vášeň a cit, jsou ochotny přinášet oběti. Muži obvykle mají rádi rodinu, ale mohou se v ní projevovat jako příliš silné autority. Štíři se dobře snášejí se Střelcem, Kozorohem, Rybami, Rakem, Pannou a Váhami. Konfliktní vztah mohou mít s Býkem.

Kozoroh - charakteristika znamení

29. června 2008 v 15:27 | EmJoy |  Znamení

Kozoroh - charakteristika znamení

Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs30/300W/i/2008/047/6/5/Capricorn_by_momonch_monch.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


LáskaLáska:
Kozorozi bývají ostýchaví, zdrženliví a stydliví. Nikdy nad sebou neztrácejí kontrolu. I když svého partnera hodně milují, nechávají si vždy kousek soukromí pro sebe. Ve vztahu se snaží dosáhnout dominantního postavení. Manželství uzavírají teprve tehdy, když si důkladně prověří kvality svého partnera. Nezřídka hraje důležitou roli i finanční situace jejich protějšku. Ženy jsou spolehlivé a snaží se být v domě absolutními pány. Své city vyjadřují jen s obtížemi. Muži potřebují pocit stability, ale jsou oddaní a starostliví. Dobře se snášejí s Vodnářem, Rybami, Býkem, Pannou, Štírem, Střelcem. Problémy mají s Beranem, Rakem a Váhami.

Střelec - charakteristika znamení

29. června 2008 v 15:23 | EmJoy |  Znamení

Střelec - charakteristika znameníLáskaLáska:
Tito svobodomyslně založení lidé si docela dobře vystačí sami. Vyhovuje jim, že jako svobodní mohou vztah bez velkých potíží ukončit. Bývají lhostejní k rodinným poutům. Přesto jsou Střelci romantičtí, otevření, vstřícní a všechen svůj talent využijí k tomu, aby nalezli tu pravou lásku. Manželky Střelci bývají vynikající kamarádky a dobré, pohostinné hospodyně. Neměly by si vybírat žárlivé muže. Muži bývají velmi pracovití. Často zůstávají v zaměstnání do pozdních hodin. Potřebují ženu, která bude respektovat jejich svobodu. Střelci se snesou se Lvem, Kozorohem, Vodnářem, Beranem, Váhami, Štírem. Nemají rádi Ryby, Panny a Blížence.

Býk - charakteristika znamení

29. června 2008 v 15:20 | EmJoy |  Znamení
Býk - charakteristika znamení
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/300W/fs7.deviantart.com/i/2005/228/6/8/ladybird_by_nicobou.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Charakteristika:
Lidé narození v tomto znamení jsou obdařeni velkou vytrvalostí a rozhodností, silnou vůlí a energií. Bývají přející a umělecky nadaní. Býci se na svět dívají převážně z praktického hlediska. Vytrvale a neúnavně sledují cíle, které si stanovili. Mají vřelý vztah k přírodě a velké pochopení pro umění. Obklopují se pěknými věcmi a rádi si užívají slastí života. Někdy se ale mohou zdát uzavření a málo přístupní. Býci většinou nespěchají a jsou opatrní. Uznají-li ale užitečnost nějaké věci, dokážou se plnou energií zasadit o její uskutečnění. Setrvávají na svých stanoviscích a nejsou rádi, když jim do toho někdo mluví. Přestože býci dovedou vychutnávat život plnými doušky, jsou při tom dobrosrdeční a snaží se pomáhat slabším. Sami dovedou ocenit láskyplné zacházení. Největším nebezpečím pro ně samé může být jejich svéhlavost. Neradi naslouchají varování a mohou na to doplatit.
ZdravíZdraví:
Býci mívají silnou konstituci, jsou odolní, ale někdy odmítají pečovat o své zdraví. Příčinou jejich zdravotních potíží může být přílišná konzumace jídla a pití a nedostatek pohybu. Jejich nos, hrdlo a uši bývají citlivé k infekcím. Bolesti krku a ztuhlost krku může souviset s partnerskými či pracovními problémy.

Blíženci - charakteristika znamení

29. června 2008 v 15:16 | EmJoy |  Znamení
Blíženci - charakteristika znamení
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs17/300W/f/2007/198/4/b/punjab_dance_by_nicobou.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Charakteristika:
Blíženci jsou znamením duševní všestrannosti a bystrého intelektu. Lidé narození v Blížencích jsou aktivní a jeví zájem o všechno, co se kolem nich děje. Jejich znalosti ale často bývají povrchní. Zvídavost je nutí rozebírat a řešit problémy, ale chybí jim vytrvalost a trpělivost. Všechno by chtěli poznat a zkusit. Od jejich zájmu je neodradí ani negativní výsledky. Bývají přesvědčeni o správnosti svých názorů. Velmi špatně snáší samotu, i když si jí často jen namlouvají. Blíženci bývají velmi tolerantní. Svobodu pohybu a jednání však požadují i pro sebe. Ve společnosti jsou milí, příjemní a výřeční. Příběhy a zážitky však rádi "přibarvují", což nepovažují za lhaní, ale za pouhou představivost. Mohou dělat více věcí najednou, ale zřídkakdy je dotáhnou do konce. Není na ně velké spolehnutí, jejich vášeň pro změnu se může změnit v nestálost.

Rak - charakteristika znamení

29. června 2008 v 13:32 | EmJoy |  Znamení
Rak- charakteristika znamení
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs10/300W/i/2006/125/c/c/Crab_by_nicobou.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Charakteristika:
Krunýř Raka je pancířem, který ukrývá jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost lidí, kteří se v tomto znamení narodili. Tito lidé jsou převážně citově založeni a mají mimořádný smysl pro domov a rodinu. Jejich charakter je spíše zasněný, sentimentální, obdařený bohatou fantazií. Nejlépe se cítí a rozvíjejí v úzkém rodinném kruhu, domově a rodném kraji. Projevuje se u nich proměnlivost a neklid. Často mění své nálady i názory. Raci jsou ochotni se obětovat pro své bližní. Snaží se pomáhat jak nejlépe dovedou. Někdy mají sklon k pohodlnosti, která se může vyvinout až v úplnou lenost. Jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. Někdy bývají sobečtí k cizím lidem. Jejich vadou je neklid a netrpělivost. Mnohdy nedokáží počkat, až záležitost dozraje a zničí tak slibně započaté dílo.

Váhy - charakteristika znamení

29. června 2008 v 13:30 | EmJoy |  Znamení
Váhy - charakteristika znamení
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs15/300W/f/2007/067/f/4/thanks_by_nicobou.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
ps: s úžasem jsem si četla jak dobře to na mě sedí :-)
Charakteristika:
Ve znamení Vah se většinou rodí milí a sympatičtí lidé, kteří podvědomě usilují o vnitřní i vnější harmonii. Tito lidé jsou převážně intelektuálně zaměření, s hlubokým citovým životem. Radují se z každého příjemně prožitého dne. Mají hluboký vztah k umění a dobré předpoklady pro vlastní uměleckou tvorbu. Milují šperky, vkusné oblečení, zábavu, hudbu a tanec. Mají vyvinutý smysl pro spravedlnost a jsou ochotni pomoci svým bližním. Jsou nakloněni poctivým kompromisům. Nebojí se střetů, ale raději volí klid a mír. V případě, že pohár přeteče stanovenou mez, mohou se ze své rovnováhy prudce "vychýlit". Jejich vadou může být nadměrná citlivost a sklon k netrpělivosti. Celková bezstarostnost může vést k lehkomyslnému nakládání s penězi. Váhy milují svobodu a nezávislost, ale nedokážou žít osaměle. Společnost a harmonické partnerství pro ně znamená velmi mnoho.

Lev - charakteristika znamení

29. června 2008 v 13:27 | EmJoy |  Znamení
Lev- charakteristika znamení
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs9/300W/i/2006/036/f/4/lion_by_nicobou.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Charakteristika:
Znamení Lva je symbolem vlády a odvahy. Lidé narození v tomto znamení jsou plni tvůrčí síly. Zdá se jim, že vše hravě zvládnou. Dovedou vymýšlet velké plány, problém však bývá v tom, že jsou mnohdy neuskutečnitelné. Lvi jsou velkorysí. Maličkostmi se zabývají neradi a často je schválně přehlížejí. Milují bohatství, chtějí v životě něco znamenat, chtějí reprezentovat a být uznávanými. Jejich předností bývá zdravý rozum a spolehlivá paměť. Někdy na to hřeší a podceňují učení, které je příliš netěší. Nesnášejí nespravedlnost a brání ty, kterým je ubližováno. Jsou idealisti a stavějí zájem celku nad zájmem jednotlivce. Lvi bývají sebevědomí a ctižádostiví. Chtějí být přirozeným středem každé společnosti. Vášnivě touží po pochvale, cti a uznání. Jejich vadou bývá neschopnost podřizovat se jiným.

Beran - charakteristika znamení

29. června 2008 v 13:19 | EmJoy |  Znamení
Beran - charakteristika znamení
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/345/8/3/Ram_by_nicobou.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Lední medvěd

29. června 2008 v 13:03 | EmJoy |  Animals
Je to sice hrozně smutné, ale čím dál více se mluví a píše, že nás důsledkem globálního oteplování opoustějí tito nádherní tvorové. Globálním oteplováním tají ledovcové ostrůvky, které jsou pro ně jejich domovem ... Čím dál více lední medvědy vidíme zavřené v zoo, než na záběrech ve svém přirozeném prostředí :-(
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/236/d/0/Polar_Pose_by_Tlemetry.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs6/300W/i/2005/016/a/3/Polar_Bear_by_fungusamongme.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Empatie

29. června 2008 v 12:48 | EmJoy |  ○ Human Feelings ○

Empatie

Empatie neboli vcítění označuje porozumění emocí druhého člověka. Pro schopnost empatie je užitečné umět odložit svoje vlastní názory a předsudky. Jde o to být schopný pochopit jak a proč člověk jednal tak, jak jednal, jaké z toho má pocity a jaký má na kterou věc názor, kdy jedná proti svému přesvědčení a kdy se naopak to, jak se chová navenek, plně ztotožňuje s tím, co cítí uvnitř. Ohromným skokem kupředu je, pokud se dokážeme oprostit od vlastních hodnot, pocitů, asociací, názorů, předsudků…, a přijmeme ty jeho a pokud možno známe jejich příčinu nebo důvod.
Obrázek “http://fc05.deviantart.com/fs24/i/2007/312/0/3/Empathy_by_K_Tine.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Miluju tě a nenávidím

29. června 2008 v 12:37 | EmJoy |  K zamyšlení
Jeden člověk, který pozdě zmoudřel řekl: "Nenávidím tě, že mě miluješ a miluju tě za to jak jsi schopný odpustit tomu kdo tě nenávidí."
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs13/300W/i/2008/110/3/9/hate_love_by_hiriell.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jak na to?

29. června 2008 v 12:31 | EmJoy |  ○ Mp3 ○
Máš nějakou mp3jku, kterou nemůžeš najít?
Stačí napsat a ja se jí pokusím najít:
1. název mp3
2. kontakt na tebe

Vampire life= Vampire romance

28. června 2008 v 20:09 | EmJoy |  K zamyšlení
Miluju upíry. Mohu i hodiny koukat a prohlížet si jejich neskutečně úžasné fotky. Nemám (ikdyž nevadí mi) ta krev na tom všem, ale to přisát se někomu ke krku, cítit jeho dech, jeho tep... tohle bych si přála zažít .. ten pocit.
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs17/300W/f/2007/134/3/8/Eternal_Love_by_SAB687.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/215/c/5/Vampire_Romance_by_SAB687.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Síla spravedlnosti

28. června 2008 v 20:01 | EmJoy |  K zamyšlení
Ty máš tu sílu
probudit věci z životu,
vzepři se zákonům společnosti
a využij ji k dobru.
Ke konání dobra,
ke konání spravedlnosti,
na tomto světě,
kde je jí míň než málo.....
Ani spravedlnost,
ani láska,
prostě nic ..
jen nadsázka.
Obrázek “http://fc08.deviantart.com/fs27/f/2008/168/0/0/00e4a40d09e1b08840c45ecc6feaa035.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://fc07.deviantart.com/fs27/f/2008/137/3/a/3a59a0045a7a4e474fd9d3feb03c3752.jpg
zdroj obrázků: deviantart/Bloddroppes

Lidé ukradli křídla andělům

24. června 2008 v 20:26 | EmJoy |  K zamyšlení
Lidé ukradli křídla andělům,
jak rychle to jen šlo,
aby byli co nejblíž nebesům,
v tom z nenadání přišlo,
hromy, blesky, zem se zatřásla,
protože anděl pláče -
za nás za všechny, za tebe i mě .... jeho čistá duše uhasla.
Obrázek “http://fc05.deviantart.com/fs7/i/2005/178/d/1/The_Crying_Angel_by_BishoujoAda.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/270/0/9/aNgEl_by_thepunnisher.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.